Loading

O NAS

Artystycznie poprzez media

Budowanie świadomości marki jest jednym z kluczowych elementów promowania swojej firmy. Dajemy Ci możliwość stworzenia jednolitej i spójnej Identyfikacji wizualnej. Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko…

o-nas2

CYTATY

To co charakteryzuje firmę Good Art, to elastyczność w podejściu do klienta, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, a przy tym cierpliwość i świetna komunikacja. W trakcie przygotowywania projektu najmocniejszy akcent położono na zrozumienie moich oczekiwań i zaproponowanie rozwiązań, z którymi będę się identyfikował. Polecam zespół Good Art wszystkim tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych, wyróżniających się swoją niepowtarzalnością i indywidualnym podejściem.

Paweł Wandas

Właściciel sieci salonów Biker Sport

Z przyjemnością polecamy firmę Good-Art, z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. Przygotowali dla nas wiele projektów m.in. okładek do książek, layoutów czasopism, plakatów, ulotek i innych form graficznych. Z każdego zlecenia wywiązywali się rzetelnie i terminowo. Jednym z niewątpliwych atutów Good-Art jest indywidualne podejście do oczekiwań klienta. Duża kreatywność i innowacyjność p. Jarka (grafika) pozwalają mu na tworzenie świetnych projektów na wysokim poziomie. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęta współpraca będzie nadal trwała i zaowocuje kolejnymi zleceniami.

Katarzyna Kwaśniak

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Good Art wykazuje się profesjonalizmeme i indywidualnym podejściem do powierzonych tematów. Współpraca gwarantuje wysoką jakość wykonanych materiałów.

Stanisław Stępniewski

Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie

Pomysły można ukraść, ale wykonania i pasji już nie. One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.

Tim Ferriss

NASI KLIENCI

Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name
Client Name